Koło Różańca

Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Krajęczynie

Zelatorka: Smolińska Elżbieta

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Krzeszewska Janina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Żakowska Jadwiga 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Ludwiszewska Jadwiga 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Bucholc Stanisława 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Kozłowska Zofia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Antosik Daniela 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Rutkowska Irena 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Piekut Helena 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Salwowska Teresa 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Pilśnik Helena 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Stępkowska Irena 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Smolińska Elżbieta 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Gzowska Krystyna 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Antosik Edyta 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Burzyńska Eugenia 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Przygódzka Irena 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Przygódzka Sabina 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Tarwacka Natalia 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Cieślińska Genowefa 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Dalecki Stanisław 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Idzikowicach

Zelatorka: Szczepańska Barbara

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Brzeszkiwicz Emilia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Bluszcz Helena 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Kowalska Maria 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Antosik Bożena 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Makowska Jadwiga 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Milewska Maria 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Mazurkiewicz Teresa 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Antosik Maciej 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Popin Barbara 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Pyrzyńska Celina 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Szczepańska Barbara 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Popin Wiesława 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Rutkowska Teresa 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Ziółek Barbara 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Zgrzebska Halina 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Szymankiewicz Agnieszka 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Bator Alicja 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Kieńska Krystyna 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Burzyńska Mirosława 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Wójcik Helena 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Kucharach

Zelatorka: Krzyżanowska Hanna

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Krzyżanowska Hanna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Majkowski Łukasz 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Rybitwa Elżbieta 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Cichocka Henryka 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Kucharska Teresa 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Miłoszowska Bogumiła 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Szafrańska Zofia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Nowakowska Anna 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Lewandowska Teresa 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Szafrańska Danuta 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Rybitwa Genowefa 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Ostrowska Genowefa 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Jakubowska Danuta 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Krzyżanowski Dariusz 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Majkowska Bożena 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Karwowska Danuta 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Tetkowska Edmunda 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Wiśniewska Jadwiga 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Chrząszczewska Wiesława 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Majkowski Marcin 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Królewie

Zelatorka: Irena Romanowicz

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Czerniakowska Aniela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Chojnacka Wanda 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Sztabik Halina 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Romanowicz Irena 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Oporska Halina 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Oporska Henryka 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Rzepecka Krystyna 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Chonchera Zofia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Krzemińska Jadwiga 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Żurańska Leokadia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Krzemińska Genowefa 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Ślubowska Wacława 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Czerniakowska Henryka 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Kozłowska Anna 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Maranowska Jadwiga 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Romanowicz Maria 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Rzepecka Danuta 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Matyjaszek Genowefa 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Mik Janina 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Dembska Elżbieta 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Bolęcinie

Zelatorka: Kowalska Wanda

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Kulińska Jadwiga 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Kulińska Elżbieta 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Oporska Jadwiga 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Ołdakowski Zofia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Gocejna Celina 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Malinowska Regina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Kuźniewska Benedykta 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Witulska Barbara 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Madej Alfreda 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Grzejszczak Aleksandra 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Ciosek Teresa 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Pyrzyńska Bożena 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Pyrzyńska Beata 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Ziemińska Krystyna 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Kowalska Wanda 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Stankowska Zofia 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Kuźniewska Marianna 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Banaszewska Zofia 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Brzozowska Elżbieta 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Piasecka Maria 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Zygmuntowicz Maria

Koło Różańcowe przy Parafii św. Zygmunta w Pruszkowie

Zelatorka: Grzelecka Mieczysława

Lp. Nazwisko i imię I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
1 Rajca Bożena 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 Kucińska Janina 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3 Nyrć Klementyna 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4 Prządak Ewa 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5 Rajczak Patrycja 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
6 Rajczak Genowefa 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
7 Grzelecka Mieczys. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
8 Smolińska Renata 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
9 Smolińska Maria. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
10 Kretkiewicz Graż. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1
11 Popin Ewa 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2
12 Łoniewska Olga 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3
13 Majerowski Lucjan 13 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4
14 Gimza Marianna 14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5
15 Błaszczak Anna 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6
16 Szadkowska Małgo. 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7
17 Rosa Teresa 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8
18 Rosa Agata 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9
19 Smolińska Stefania 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 Majorowska Regina 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Prządak Małgorzata

Cyfra rzymska oznacza poszczególny  miesiąc w roku.  Numer w kratce oznacza kolejną tajemnicę w różańcu począwszy od pierwszej radosnej(zwiastowanie). Osoba mówiąca pierwszą tajemnicę mówi także początek różańca. Natomiast osoba mówiąca 20 tajemnicę odmawia litanię do Matki Bożej lub jedną z antyfon maryjnych. Zmiana tajemnic następuję w pierwszą niedzielę miesiąca.

 

Tajemnice Różańca św.

 

Część Radosna                                                                                         Część Bolesna

1. Zwiastowanie                                                                                       11. Modlitwa w Ogrójcu

2. Nawiedzenie                                                                                         12. Biczowanie

3. Boże narodzenie                                                                                   13. Cierniem ukoronowanie

4. Ofiarowanie w świątyni                                                                        14. Droga krzyżowa

5. Odnalezienie Jezusa w świątyni                                                           15. Śmierć na krzyżu

Tajemnice światła                                                                                    Część chwalebna

6. Chrzest w Jordanie                                                                               16. Zmartwychwstanie

7. Cud w Kanie Galilejskiej                                                                     17. Wniebowstąpienie

8. Głoszenie Królestwa B. i wzywanie do nawrócenie                             18. Zesłanie Ducha Św.

9. Przemienienie na Górze Tabor                                                             19. Wniebowzięcie N.M.P.

10. Ustanowienie Eucharystii                                                                   20. Ukoronowanie N.M.P.

---------

Kamera internetowa
Pobliska parafia:
Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Kategorie