Author Archive

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Październik to miesiąc różańca. Razem z Matką Bożą pragniemy rozważać tajemnice naszego zbawienia. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 14.30 . Zachęcam także do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
 
Dzisiaj na mszy Św. o godz. 9.00 miało miejsce zaprzysiężenie członków rady duszpasterskiej naszej parafii na kolejną pięcioletnią kadencję.
 
Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży z klas I i II szkół średnich przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
 
Dzisiaj o godz. 16.00. na plebanii spotkanie rady gospodarczej.
 
Jutro przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który zanim rozpoczął kroczenie drogą Pańską, był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia.
 
W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na misje.
 
W związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych już dzisiaj proszę o uporządkowanie grobów naszych bliskich.
 
Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w minioną niedzielę wyniosła 1038 zł. Bóg zapłać!
 
W dalszym ciągu trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, ( dochód z jego utylizacji będzie przeznaczony na misje. Sprzęt można składać na parkingu przy kościele. Zbiórka potrwa do 3 listopada.
 
W minionym tygodniu do wieczności odeszła ś.p. Teresa Stefańska pochodząca z Królewa a przez długie lata zamieszkała w Sobieskach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 
W „Gościu niedzielnym” przeczytamy miedzy innymi o świętych nauczycielach oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm.
 
Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość i modlitwę. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj obchodzimy 21. Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Przed kościołem można złożyć do puszek ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która realizuje program stypendialny skierowany do uzdolnionej młodzieży z małych miast i wsi. Na Mszy Św. o godz. 11.00 krótki program, w którym wystąpią najmłodsi uczniowie naszej szkoły.
 
Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z Kl. IV przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego i ich rodziców. Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży z klas I i II szkół średnich przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
 
Październik to miesiąc różańca. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 14.30 . Zachęcam także do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
 
W środę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się ono o godz. 18.00. Tego dnia nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 16.30 – różaniec odmówimy w ramach Nabożeństwa Fatimskiego. Można składać intencje.
 
W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, nauczycielom i pracownikom oświaty także emerytowanym życzę przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień. Pamiętajmy także w naszych modlitwach o wszystkich naszych nauczycielach a także tych którzy odeszli już z tego świata.
 
W sobotę 16 października przypada 43 rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.
 
W przyszłą niedzielę na godzinę 16.00 zapraszam na plebanię członków rady gospodarczej.
 
Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” oraz firma Green Office Ecologic, za zgodą ks. Biskupa Piotra Libery, podejmuje w parafiach naszej diecezji zbiórkę i utylizacje zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pewien procent zysku z tej zbiórki jest przeznaczony na projekty Kościoła – głównie misyjne. Zachęcam do włączenia się do tej akcji. Na parkingu przy kościele będzie można złożyć zużyte: lodówki, pralki, telewizory itp. Na plakacie, który jest wywieszony w gablocie przed kościołem są podane bardziej szczegółowe informacje. Można też zabrać ulotki (znajdują się one na stoliku pod chórem) z informacjami o tej akcji.
 
Dziękuję za dzisiejsze poprowadzenie nabożeństwa różańcowego i adoracji Najśw. Sakramentu członkom KŻR z Idzikowic a za tydzień proszę o przewodniczenie modlitwie członków KŻR z Kuchar.
 
W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o odradzającym się w Kościele stanie dziewic konsekrowanych oraz o rozpoczynającym się w Rzymie synodzie Biskupów, który będzie przebiegał inaczej niż dotychczasowe.
 
Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękuję za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia (Teresom i Jadwigom) życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Trwamy w miesiącu różańca świętego. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 16.30. natomiast w niedzielę podczas adoracji o 14.30. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla uczniów Kl. IV i ich rodziców.

W czwartek obchodzić będziemy I czwartek miesiąca, a także wspomnienie NMP Różańcowej. Na różaniec i Mszę Św. o godz. 17.00 tego dnia zapraszam szczególnie Członków KŻR z naszej Parafii. 

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”, który na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II. Na Mszy Św. o godz. 11.00 wysłuchamy krótkiego programu w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu Barbarze i Dominikowi Korytkowskim za nowe kwiaty przy kościele.

Dziękuję za dzisiejsze poprowadzenie nabożeństwa różańcowego i adoracji Najśw. Sakramentu członkom KŻR z Krajęczyna a za tydzień proszę o przewodniczenie modlitwie członków KŻR z Idzikowic.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła ś.p. Jadwiga Kulińska zamieszkała w Bolęcinie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” tekst prostujący nieprawdziwe informacje o malarzu, który namalował pierwszy obraz Jezusa Miłosiernego – Eugeniuszu Kazimierowskim oraz rozmowa o niemieckiej drodze synodalnej.

Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękuję za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia (szczególnie Franciszkom) życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W historii naszego kraju są wydarzenia, które sprawiły, że wielu rodaków znalazło ojczyznę poza jego granicami. Poznali nową rzeczywistość, zasymilowali się z tamtejszą kulturą i tradycją, a dziś pracą i zaangażowaniem budują dobrobyt nowych ojczyzn. Niech ta myśl towarzyszy naszym modlitwom i otwartości na tych, którzy wśród nas pragną odnaleźć swoją nową ojczyznę.
 
Dzisiaj o godz. 16.00 na plebani spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 
W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.
 
W piątek rozpoczniemy październik, miesiąc w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Już dzisiaj zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali o godz. 16.30. natomiast w niedzielę podczas adoracji o 14.30. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.
 
W tym tygodniu pierwszy piątek a także pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas nabożeństwa różańcowego. Wyjazd do chorych od godziny 9.00.
 
Dziękuję za dzisiejszą adoracje członkom KŻR z Pruszkowa i proszę o adorację w przyszłą niedzielę członków KŻR z Krajęczyna.
 
Ogłoszenie od ks. Proboszcza z Jońca.
Na dzień 6 października Parafia w Jońcu organizuje pielgrzymkę do Częstochowy cena wyjazdu 80zł z ubezpieczeniem. Chętnych proszę o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej w Jońcu lub pod numerem tel. 695 92 30 87. Informacje w gablocie przed kościołem.
 
Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” bardzo ważna i szczera rozmowa z prowincjałem polskich dominikanów ojcem Pawłem Kozackim oraz reportaż o Romach, z którymi spotkał się papież Franciszek w czasie swojej pielgrzymki na Słowację. Do nabycia jest także „Mały Gość Niedzielny”
 
Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia (Wacławom, Rafałom, Michałom i Teresom) życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.

2. Dziś po Mszy Św. o godzinie 15.00 spotkanie dla uczniów klas VIII.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebani spotkanie rady duszpasterskiej.

5. Dziękuję za dzisiejszą adoracje członkom KŻR z Bolęcina i proszę o adorację w przyszłą niedzielę członków KŻR z Pruszkowa.

6. W „Gościu niedzielnym” miedzy innymi artykuł o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

W dniu dzisiejszym datkami do puszek możemy wspomóc naszą parafiankę Weronikę Złotkowską., uczennicę klasy V naszej Szkoły Podstawowej. Zbiórka jest przeznaczona na zakup nowej pompy insulinowej. Przed kościołem odbywa się też kiermasz ciast. Dochód z ich sprzedaży jest również przeznaczony dla Weroniki.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11. 00. spotkanie dla dzieci Kl. III i IV przygotowujących się do I Komunii Św. i Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Św. i ich rodziców.

Dzisiaj również (jak wiemy ze środków masowego przekazu i nie tylko) w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Sług Bożych Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Marii Czackiej. Włączmy się w te uroczystości śledząc transmisję telewizyjną, która będzie w TVP1 od godz. 11.00. Sama natomiast Msza Św. beatyfikacyjna będzie o godz. 12.00.

Jutro o godz. 19.30 Nabożeństwo Fatimskie. Proszę o składanie intencji.

We wtorek 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża świętego. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Czy za każdym razem, gdy go czynię, robię to z pełną świadomością? Czy w moim domu, miejscu pracy jest dla niego godne miejsce?

17 września będziemy obchodzili kolejną rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r. Pamiętajmy o tej tragicznej karcie historii i módlmy się za wszystkich poległych na Wschodzie w obronie ojczyzny.

W sobotę 18 września święto patrona dzieci i młodzieży oraz głównego patrona naszej diecezji – św. Stanisława Kostki. W piątek o 17.00 i 17.30. Msza Św. w wigilię uroczystości tego Świętego.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00. spotkanie dla uczniów z Kl VIII. z naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności ś. p. Janusz Bujanowski zamieszkały w Idzikowicach oraz Barbara Chojnowska zamieszkała w Krajęczynie Podgrabiu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Do nabycia jest „Kalendarz rolnika” na 2022r. w cenie 28zł.

Dziękuję za dzisiejszą adorację członkom KŻR z Królewa a w następną niedzielę proszę o adorację członków KŻR z Bolęcina.

W „Gościu Niedzielnym” specjalne artykuły z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj na Mszy Św o godz. 9.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas I a na mszy o godz. 11.00 przezywać będziemy nasze parafialne dożynki. Wieniec przygotowują mieszkańcy Krajęczyna. Na ręce Pani sołtys pragnę złożyć serdeczne podziękowania mieszkańcom Krajęczyna za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości, za owoce i warzywa oraz kwiaty do kościoła, a Państwu Dorocie i Andrzejowi Beszczyńskim za wykonanie dekoracji. Na ołtarzu św. Zygmunta będzie znajdowało się naczynie z poświęconym ziarnem do siewu.. Można trochę wziąć i dodać do ziarna które ma być wysiane w tym roku czy na jesieni lub wiosną.

2. Dziękuję Panu organiście i naszym śpiewakom za uświetnienie dzisiejszej uroczystości.

3. Jak już ogłaszałem jutrzejszy wyjazd do Częstochowy będzie o godz. 6.00 z parkingu przy kościele.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na nowa Pompę insulinową dla naszej Parafianki Weroniki Złotkowskiej zamieszkałej w Krajęczynie. Oto kilka słów jakie przekazała na moje ręce mama Weroniki:

Odbędzie się także kiermasz ciast. Czyli będzie można zakupić siasto a dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony dla Weroniki. Ponadto do szkoły jak do specjalnego serca ustawionego przy poczcie w Jońcu można oddawać nakrętki plastikowe dochód z ich sprzedaży również zostanie przeznaczony dla Weroniki. Jeżeli komuś do szkoły czy do Jońca będzie nie po drodze to może również zostawić nakrętki w kościele czy na plebani.

5. W przyszłą nadzielę p Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci Kl III i IV przygotowujących się do I Komunii Św. i Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Św. i ich rodziców

6. 12 września w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Sług Bożych Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Marii Czackiej. Właczmy się w te uroczystości śledzac transmisję telewizyjną.

7. W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł ś. p. Bogdan Skurczyński zamieszkały w Pruszkowie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8. Dziękuję za dzisiejszą adorację członkom KŻR z Kuchar a w następną niedzielę proszę o adorację członków KŻR z Królewa.

9. Tak jak co roku po Mszy św. dzieci obecne na Eucharystii odbierają tak zwane karteczki.

10. 18 września jak co roku organizowana jest pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa. Zapisy u mnie. Ilość miejsc ograniczona.

11. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy miedzy innymi reportaż z Usnarza Górnego leżącego przy granicy Polski i Białorusi, w nim zaś o tym, jak naprawdę wygląda panująca tam sytuacja. Polecamy również artykuł o Kongresach Eucharystycznych. Do nabycia także specjalny dodatek poświęcony kar. Stefanowi Wyszyńskiemu i m. Róży Czackiej, którzy będą beatyfikowani w przyszłą niedzielę. Cena dodatku 10zł.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego, a nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę będziemy obchodzić 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny na wszystkich frontach. Otoczmy modlitwą także tych, którzy po jej zakończeniu walczyli o suwerenność i niepodległość Polski i złożyli ofiarę swojego życia jako więźniowie polityczni, a których próbowano wymazać z historii.

2. Również najbliższą środę 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. na początek roku szkolnego o godz. 8.00. zachęcam uczniów do skorzystania z sakramentu pokuty a rodziców o dopilnowanie, aby ich dzieci dopełniły tego obowiązku. Rok szkolny warto rozpocząć Bogiem i prosić go o pomoc i błogosławieństwo.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszej parafii będziemy przeżywać dożynki. Wieniec dożynkowy przygotują mieszkańcy Krajęczyna.

4. Również w przyszłą niedzielę, ale o godz. 9.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas I. Zapraszam pierwszoklasistów (nie tylko z naszej szkoły) i ich rodziców.

5. Już dzisiaj pragnę poinformować, iż wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy będzie w przyszły poniedziałek (6 września) o godz. 6.00 z parkingu przy kościele.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa i wystawienie najświętszego Sakramentu od godz.16.30 Wyjazd do chorych od godz. 9.00.

7. Dziękuję za dzisiejszą adorację członkom KŻR z Krajęczyna a w następną niedzielę proszę o adorację członków KŻR z Kuchar.

8. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o tym, jak wyglądała edukacja w starożytnym Izraelu i do jakiej szkoły chodził Pan Jezus.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 
1. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Św. Jan Paweł II na Jasnej Górze powtarzał, że tu bije serce narodu. Na Jasną Górę swoje kroki kierują miliony pielgrzymów. W wielu domach jest czczony wizerunek Czarnej Madonny. To świadectwo naszej miłości do Matki naszego Pana, która w jasnogórskiej ikonie przebywa w naszym narodzie od wieków.
 
2. Dziękuję za dzisiejszą adorację członkom KŻR z Idzikowic i proszę o poprowadzenie adoracji za tydzień członków KŻR z Krajęczyna
 
3. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hozerze oraz o tym jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.
 
4. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

1. Przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Obrzęd błogosławienia ziół, kwiatów, warzyw, pierwocin zbóż na zakończenie każdej Mszy Świętej.

2. Dziś 101. rocznica zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., zwanej Cudem nad Wisłą, która zmieniła bieg historii naszej ojczyzny i całej Europy. Za przyczyną Maryi Królowej Pokoju polecajmy Bogu sprawy naszej ojczyzny i naszego narodu.

3. Jak już ogłaszałem jutro 16 sierpnia w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci św. Rocha. Uroczystej sumie o godz. 11.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Grzegorz Ślesicki proboszcz parafii Naruszewo. Zapraszam do udziału całą asystę procesyjną. Zapraszam także dziewczynki sypiące kwiatkami. Po Mszy św. Tradycyjnie już błogosławieństwo zwierząt. Jutro Msze Św. o godz. 9.00 i 11.00.

4. Dziękuję za dzisiejszą adorację członkom KŻR z Pruszkowa i proszę o adorację w przyszłym tygodniu KŻR z Idzikowic.

5. Dziękuję za bezimienne ofiary na kościół w kwocie 950 zł. Bóg zapłać.

6. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o tym, gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Pana Jezusa i jak skończyło się Jej ziemskie życie.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość, za ofiary i za modlitwę szczególnie w mojej intencji. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

Pobliska parafia:
październik 2021
P W Ś C P S N
« wrz.    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Kategorie