IX Niedziela Zwykła

1.Dziś w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności pod hasłem „Dziękujemy za niepodległość”.
2.W naszym dekanacie w dniach od 8  do 15 czerwca będzie peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki  którego 450. rocznicę śmierci przeżywamy. W przyszłą niedziele młodzież zbierać będzie do puszek na potrzeby duszpasterstwa młodzieży w diecezji.
3.9 czerwca 2018 roku o godzinie 15.00 na terenie przy Szkole Podstawowej w
Królewie odbędzie się charytatywny  III Bieg Królewski. Całkowity dochód z
imprezy przeznaczony będzie dla Ewy Cieślak, mieszkanki Królewa, podopiecznej Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”.
W programie przewidziano min:
– biegi na różnych dystansach, w tym bieg na obcasach
– występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP Joniec
– loterię fantową
– stoiska z przysmakami ( grochówka, chleb ze smalcem oraz ciasta)
Na zakończenie w programie przewidziana zabawa taneczna.
4.Od jutra do 13 czerwca będę przebywać na pielgrzymce autokarowej na Bałkanach. W przyszłą niedzielę będzie zastępował mnie ks. Kan. Ignacy Sikorski. W razie nagłej potrzeby proszę zwracać się do księdza z Jońca, lub Sochocina po uprzednim kontakcie z panem Kościelnym Ireneuszem Pilińskim.
5.W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić Michał Sawicki kawaler z Krajęczyna i  Marzena Podpora panna z Legionowa. Znających przeszkody proszę o zgłoszenie.
6.Zachęcam do udziału w konkursie fotograficznym „Pocztówka z Jońca i okolic” w kategorii: architektura, człowiek, przyroda. Czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie internetowej  www.joniecwkra.pl
7.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się  tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele charytatywne i duszpasterskie, wyrażam serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać.
Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego

---------

Pobliska parafia:
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
Kategorie