XI Niedziela Zwykła

1.Dzieci które zbierały karteczki proszone są o ich oddanie dziś. Pragnę przypomnieć, że od niedzielnej mszy św. nie ma wakacji nawet jeśli będziemy poza domem.
2.Msza na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek 22 czerwca o godzinie 8.00. O godzinie 9.00 spotkamy się w szkole. Bardzo proszę aby dzieci skorzystały z sakramentu pokuty na koniec roku szkolnego.
3.W przyszłą n niedzielę przechodzić będzie przez naszą parafię pielgrzymka do Gietrzwałdu- jedynego miejsca w Polsce uznanego przez Kościół za miejsce objawień Matki Bożej. Bardzo proszę o życzliwe przyjecie pielgrzymów i poczęstunek przed naszym kościołem po mszy o godzinie 15.45
4.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się  tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele charytatywne i duszpasterskie, wyrażam serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać.
W Gościu:
• o kryzysie słowa drukowanego, czyli poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism
• ważny przykład, w jaki sposób głosiciele Jezusa mogą nas zabrać w fascynującą podróż po świecie wiary za pomocą narzędzi medialnych
W NAJNOWSZYM “MAŁYM GOŚCIU”:
• mundialowy hit – kolorowy terminarz z mistrzostw świata, czyli niezbędnik każdego kibica
• Polska jest Naj – propozycje miejsc, które warto odwiedzić w czasie wakacji
• jak przejechać rowerem 600 km, ale po pustyni?

---------

Pobliska parafia:
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
Kategorie