Archive for wrzesień 2nd, 2023

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj na  Mszy św. o godz. 11.00 podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory Gospodarzami ich będą mieszkańcy Bolęcina, oni też zapraszają po Mszy Św. na degustację wypieków. W tym miejscu pragnę na ręce pani sołtys Marii Kretkiewicz złożyć bardzo serdecznie podziękowania im za zorganizowanie tej uroczystości a szczególnie tym osobom, które bardziej zaangażowały się w urządzenie dożynek. Dziękuję też Panu wójtowi gminy Joniec i jego pracownikom za wypożyczenie stołów i ich przywiezienie.

Jutro o godz. 8.00 Msza Św. z racji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Zapraszam na nią wszystkich uczniów wraz z rodzicami oraz wszystkich pracowników naszej szkoły.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.00 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych uczniom kl.  I szkoły Podstawowej. W związku z tym zapraszam na ta Mszę pierwszaków z naszej parafii i ich rodziców. Zapraszam również dzieci, które w zeszłym roku zbierały tak zwane karteczki niedzielne i oddały mi książeczki.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie uczniów klas III i IV przygotowujących się od I Komunii Św. i tak zwanej Komunii Św. Generalnej i ich rodziców.

W przyszłą niedzielę proszę o poprowadzenie adoracji członków KŻR z Królewa.

16 września jak co roku organizowana jest pielgrzymka dzieci i młodzieży do Przasnysza i Rostkowa. Chętni proszeni są o zapisy u ks. Proboszcza.

Dziękuję pielgrzymom do Częstochowy a także Sokółki i Świętej Wody za zakup do Kościoła Czarnego Ornatu oraz Vasculum.

 Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość i modlitwę. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

Pobliska parafia:
wrzesień 2023
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiwa
Kategorie