III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego.

Dzisiaj po Mszy Św. o 11.00 spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania z kl I szkoły średniej.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii Misje. Ulotki z programem misji są wyłożone pod chórem we wnęce naprzeciwko Bocznego wejścia. Program wisi także w gablocie przed kościołem jak i jest wywieszony na tablicach ogłoszeń w wioskach naszej parafii. Włączmy się w te szczególne rekolekcje z otwartym sercem. Zachęcajmy też do uczestnictwa w nich swoich domowników, znajomych i sąsiadów.

W czwartek o godz. 19.00 próba dla dzieci z Klas IV, natomiast w sobotę o godz. 9.00 we Wronie próba dla kandydatów do Bierzmowania z kl. I i starszych.

Dziękuję członkom KŻR z Krajęczyna za poprowadzenie dzisiejszej adoracji Najświętszego Sakramentu. Proszę za tydzień o poprowadzenie adoracji członków KŻR z Kuchar.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy po zimie odnowili dekorację figurek przydrożnych znajdujących się w wioskach naszej parafii.

W ostatnim czasie do wieczności odszedł ś. p. Edward Jasiński zamieszkały w Kucharach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli dziękując za wszelką życzliwość i modlitwę. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia (zwłaszcza Markom, Jarkom i Katarzynom) życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.

---------

Pobliska parafia:
marzec 2024
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Kategorie