XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś spotkanie z kandydatami do bierzmowania, natomiast w przyszła niedzielę będzie spotkanie z dziećmi przystępującymi do I komunii św. I odnowienia przyrzeczeń chrztu.
2.W przyszłą niedzielę dzieci z naszej szkoły będą obdarowywać nas kotylionami upamiętniającymi 100 rocznicę uzyskanie niepodległości. Kotyliony zakupiono za środki uzyskanych ze sprzedaży makulatury.
3.Wójt Gminy Joniec zaprasza nas na przyszłą niedzielę pod Urząd Gminy na godzinę 17.00 do wspólnego śpiewania w stulecie odzyskania niepodległości: hymnów, piosenek żołnierskich i powstańczych.
4.W rocznicę odzyskania niepodległości będziemy modlić się na mszy o godzinie 11.00 w intencji naszej ojczyzny.
5.Pamiętający o swoich bliskich zmarłych mogą zamawiać wypominki całoroczne jak również mszę św. na przyszły rok.
6.Serdeczne dziękuje za oczyszczenie rynien kościoła z liści panu Romanowi Wiktorowicz.
7.W zeszłą niedziele, przeżywaliśmy 10. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Głównym organizatorem Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym jest Papieskie Stowarzyszenie Pomocy Kościołowi w Potrzebie, którego podstawowym celem jest szeroko pojęta pomoc prześladowanemu Kościołowi w świecie, wspieranie nowej ewangelizacji i udzielanie duchowej siły kościołom lokalnym w ugruntowywaniu wiary. Tematem tegorocznego Dnia Solidarności był Kościół w Pakistanie. Ofiarami do puszek możemy wspomóc to dzieło.
8.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele charytatywne i duszpasterskie, wyrażam serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!
W Gościu:
• O tym czym jest dobra śmierć i czy trzeba jej się śmiertelnie bać?
• O mniej znanym obliczu witaminy D oraz jej wpływie na zdrowie.

---------

Pobliska parafia:
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
Kategorie